Стан ринку праці в районі

Дата: 16.06.2021 16:00

З метою налагодження ефективної співпраці, директор Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ - Олена Котенко, 16 червня 2021 року провела    робочу зустріч з Козиренком Олександром Володимировичем – завідувачем сектору праці та соціального захисту населення Чечельницької селищної ради.

Олена Миколаївна  надала  інформацію щодо стану ринку праці в районі , про виконання "Програми зайнятості населення», ознайомила з основними аспектами надання сучасного  комплексу соціальних послуг служби зайнятості, акцентувала увагу на працевлаштуванні вразливої категорії населення та надання їм всебічних послуг.