Урочистий захід до Дня Конституції України та Дня Молоді

Дата: 25.06.2021 18:22

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Саме тому, 25 червня 2021 року в Чечельницькій громаді відбувся захід, присвячений до Дня Конституції України та розважальна програма до Дня молоді. З вітальним словом до присутніх на урочистому зібранні звернулася селищний голова Чечельницької територіальної громади Світлана Палісіка, привітала присутніх зі святами, побажала всім здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у справі.

На сьогоднішому святі відбулося вручення сертифікатів на грошові премії спортсменам із спортивного клубу «Сапсан». Також грошовою премією відзначений тренер чемпіонів Дмитро Таранець.

Дякуємо спортсменам та їх тренеру за великий внесок у розвиток спортивного майбутнього нашої громади!

Яскравим завершенням урочистих заходів став святковий концерт, який подарували присутнім солісти та творчі колективи КЗ «Центр культури і дозвілля» Чечельницької селищної ради.