Онлайн зустріч директорів закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної територіальної громади з представниками Державної служби якості освіти

Дата: 02.07.2021 13:32

01 липня 2021 року Державна служба якості освіти у Вінницькій області провела онлайн-нараду на тему «Аналіз розроблених положень про внутрішню систему забезпечення якості освіти, проведення та висвітлення результатів самооцінювання закладами загальної середньої освіти Чечельницької селищної територіальної громади», в якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Кваснік Неля Михайлівна та керівники закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної територіальної громади.

Мета проведеної наради: надати керівникам методичні рекомендації щодо розроблених закладами освіти положень внутрішньої системи забезпечення якості освіти та здійснити аналіз типових помилок положень, розроблених закладами освіти.