Чечельничаннин – бронзовий призер чемпіонату світу з ММА

Дата: 03.08.2021 14:44
Кількість переглядів: 563

Фото без опису

З  28 липня по 2 серпня  в Болгарії  в місті Софія пройшов чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств серед дітей віком від 12 до 17 років.

В змаганнях взяли участь майже 400 учасників з 23 країн світу.

В загальнокомандному результаті почесне перше командне місце виборола Україна, здобувши 17 золотих, 18 срібних, 17 бронзових нагород.

Друге місце за збірною Росії – 17 золотих, 15 срібних, 11 бронзових нагород.

Третє командне місце посіла збірна США – 6 золотих, 3 срібних, 8 бронзових медалей.

До складу національної збірної команди України за результатами відбіркових змагань потрапили дев’ять спортсменів з Вінницької області, які зуміли здобути шість нагород різного ґатунку на світовому рівні. Тож у віковій групі 16-17 років бронзовим призером у ваговій категорії до 93 кг став Соловей Олександр зі спортивного клубу «Сапсан» смт Чечельник, тренер Дмитро Таранець.