ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ

Дата: 05.08.2021 10:39

КЗ "Центр культури і дозвілля" Чечельницької селищної ради проводить акцію "ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ".

Багато читачів вже принесли до бібліотеки цікаву, потрібну літературу.

Впродовж століть книги - пам'ятки людської думки накопичуються саме в бібліотеці. Вчасно прочитана книга - велика удача! Людина перестає мислити, коли перестає читати!!!

Тому працівники ЦКіД всіх, хто має вдома книги, які ви уже прочитали, запрошують поділитися ними з іншими людьми, які люблять читати! Адже вчасно прочитана книга здатна змінити життя, стати другом і наставником.

Бібліотекарі ЦКіД дякують за 40 книг, подарованих жителями Чечельника і просять всіх небайдужих відгукнутись на заклик про допомогу.