Виїзд працівників КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

Дата: 20.08.2021 11:46

Відбувся виїзд працівників КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради по зоні обслуговування с. Жабокричка та с. Каташин в рамках надання соціальних послуг сім’ям опікунів/піклувальників, сім’ям, у складних життєвих обставинах та осіб похилого віку.

Під час відвідування фахівці перевіряли рівень забезпечення нагальних потреб дітей та підготовку батьків до нового навчального сезону, проводили бесіди, щодо належного виконання батьківських обов’язків, дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я дітей.

Здійснено заходи щодо попередження проявів насильства в сім’ях, підвищення батьківського потенціалу сімей, надано рекомендації стосовно шляхів вирішення основних проблем, спрямовані на подолання складних життєвих обставин.

Не залишились поза увагою особи похилого віку, вони мали можливість поспілкуватись із директором КЗ «ЦНСП» Чечельницької селищної ради Тетяною Фаренюк, висловити свою думку щодо надання соціальної послуги догляд вдома.