Звернення селищного голови до жителів громади...

Дата: 01.09.2021 08:14

Шановні жителі селища!

Насправді дуже добре , що є небайдужі односельчани від яких звучить критика , щодо благоустрою нашого селища , а саме до естетичного вигляду центрального парку. Ставлю до Вашого відома,що 2 працівники комунального підприємства та 6 працівників з благоустрою від селищної ради фізично працюють щоденно і це кожен з Вас може побачити на вулицях селища. Протягом півріччя, апарат селищної ради на чолі з головою та комунальним підприємством організовував прибирання . Було прибрано територію біля паркану Садиби , зібрано сміття по вул. Парковій , покошено та зачищено частково площу центрального парку біля обеліску , по алеї , покошено обкошено тротуари , побілено дерева та бордюри і такі види робіт проводяться систематично щомісяця,але ще ніхто такою малою кількістю людей не переміг примхи природи, коли безперервно йдуть дощі і масово не перестають рости бур‘яни. Селище косили уже неодноразово , парки також , кладовище 4 рази. Швидше не встигаємо. Оскільки кожний другий понеділок , а інколи ще і вівторок місяця , селищна рада організовує масове прибирання вулиць і парків селища, запрошую всіх небайдужих , нам допомогти , для того , щоб Ви побачили реальну картину дійства , адже критикувати лекше. Завчасно дякуємо!

З повагою, селищний голова                                Світлана ПАЛІСІКА