КЗ «Центр надання соціальних послуг» інформує

Дата: 10.09.2021 17:50

Протягом двох днів 9 та 10 вересня 2021 року директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради Фаренюк Тетяною Петрівною, начальником відділу соціальної допомоги за місцем проживання /вдома та надання адресної натуральної і грошової допомоги Лебідь Олександрою Петрівною та соціальним працівником відділу соціальної допомоги за місцем проживання /вдома та надання адресної натуральної і грошової допомоги Малик Іриною Миколаївною здійснено виїзд до 21 жителя с.Тартак, які знаходяться на обліку в КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради та отримують соціальну послугу з догляду вдома.

Під час спілкування з одинокими, самотніми особами похилого віку та особами з інвалідністю було розглянуто їх потреби у наданні соціальних послуг, обговорено питання щодо якісного надання соціальних послуг соціальними робітниками відділу. Скарг та нарікань щодо надання соціальних послуг зі сторони осіб похилого віку та осіб з інвалідністю не було.