Спільна робота – запорука успішної школи

Дата: 08.09.2021 15:51

8 вересня 2021 року відділ освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради провів нараду з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

В. О.начальника відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради Любов Роєнко акцентувала увагу на питаннях:

- Проведення ЗНО з якісним показником та розроблення заходів щодо покращення роботи математичного напрямку;

- Розроблення покрокових заходів у закладах освіти по забезпеченню безпечного освітнього середовища;

- Про покрокові дії закладів загальної середньої освіти щодо реформування системи харчування до 1 січня 2021 року;

- Про внутрішній шкільний розпорядок;

- Про поновлення всіх заходів і алгоритмів дій відповідно до постанови від 26.08.2021р.№9 ;

- Про вакцинацію ;

- Про контрольованість ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу.

Питання фінансового характеру розглядалися з участю головного бухгалтера Оксани Гуцу.

Окремим питанням було обговорення ситуації  підготовки до осінньо-зимового періоду.

У обговоренні питань Програми національно-патріотичного виховання взяв участь військовий комісар Сергій Паладій.

З питань інформаційного характеру виступила інспектор Людмила Схабовська.

Учасники наради  обговорили також питання формування якісної конкурентоспроможної мережі освіти Чечельницької селищної територіальної громади відповідно до ЗУ „ Про освіту” та ЗУ „ Про повну загальну середню освіту”.