СОЦІАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ ВСІХ...

Дата: 13.09.2021 15:39

10 вересня 2021 року відбулася зустріч круглого столу керівників закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної територіальної громади та громадської організації „СОЦІАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА” Дана зустріч ініційована головою Чечельницької селищної територіальної громади Світланою Палісікою. Головною метою діяльності ГО є захист прав і свобод усіх тих, хто цього потребує. За понад 5 років своєї діяльності ГО стала партнерами багатьох грантових проєктів, які стосувалися освіти, гендерних проблем, соціальної інклюзії та захисту прав людей з інвалідністю.

В. О. начальника відділу освіти, молоді та спорту Любов Роєнко та голова Ради обговорили питання реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

Голова  Чечельницької селищної  територіальної громади Світлана Палісіка та голова ради ГО „СОЦІАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА” Ганна Давиденко підписали меморандум про співпрацю та партнерство у сфері розвитку освіти та інклюзивної діяльності Чечельницької селищної територіальної громади.