Візити до жителів, які потребують соціальної послуги «постійний сторонній догляд».

Дата: 16.09.2021 08:24

Комісією у складі Козиренка О.В., Фаренюк Т.П., Лемець Л.Г. та старостів відповідних сіл 14 та 15 вересня здійснено візити до жителів, які потребують соціальної послуги «постійний сторонній догляд» та з метою прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, забезпечення належного рівня життя громадян, що потребують постійного стороннього догляду, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року №859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».