Привітали учасника партизанського руху

Дата: 01.10.2021 23:30

Ткача Павла Кириловича, учасника партизанського руху у роки Другої світової війни 1939-1945 років приїхали привітати з Днем партизанської слави та з Днем  вчителя, а також  вручили Почесну грамоту обласної державної адміністрації і обласної Ради та грошову виплату селищний голова Світлана Палісіка з директором КЗ "Центр надання соціальних послуг" Чечельницької селищної ради Тетяною Фаренюк.
Ткач Павло Кирилович народився 28.02.1928р.  в с.Павлівка, Крижопільського району. З літа 1943 р. допомагав батькам, які були зв’язківцями партизанського загону, у зборі інформації з окупованої території.  Після війни працював у місцевому колгоспі на відбудові. Потім закінчив Тульчинське педучилище,  а згодом і Уманський педінститут. 33 роки пропрацював учителем Куренівської школи. "Ви – єдиний підпільник, який проживає в нашій громаді. Ви – наша історія. Дякуємо Вам за Ваш бойовий подвиг, досвід, мудрість, безцінні знання та слушні поради, а також за патріотичне виховання молоді. Бажаємо Вам міцного здоров’я і довгих років життя!», - зазначила Палісіка Світлана Андріївна.