БАТЬКИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДОГЛЯД ЗА ДІТЬМИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МОЖУТЬ СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГОЮ ТИМЧАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ!

Дата: 12.10.2021 14:52

КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю» для сімей з нашої громади.

Мета послуги – надати відпочинок батькам, що виховують дітей, які потребують постійного стороннього догляду.

Послуга надається сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю від 7 до 18 років, при умові, якщо діти не знаходяться у інтернатних закладах системи освіти чи соціального захисту.

Послуга полягає в тому, що її отримує і сім’я, і дитина з інвалідністю (зокрема з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивністю, інтелектуальними та психічними порушеннями, епісиндромом). Виняток складають діти, яким потрібний паліативний догляд (з зондовим харчуванням та з високою потребою медичних послуг).

Діти проживатимуть в с. Дорожне, Вінницького району, в Тренінговому центрі, по 2 особи в кімнаті, забезпечуються 5-ти разовим харчуванням, при потребі фахівці Центру надають допомогу в годуванні та здійсненні санітарно-гігієнічних процедур. Вночі з ними знаходяться доглядальники, спостереження медичної сестри в денний та нічний час.

Протягом дня проводяться заходи, що сприяють розвитку дітей, організація їх дозвілля і відпочинку. Буклет про надання зазначеної послуги додається.

Для отримання соціальної послуги потенційним отримувачам зазначеної послуги рекомендовано проконсультуватись із фахівцями Центру за номером телефону:

(0432) 50 91 45 – стаціонарний телефон центру «Обрій»;

096 413 22 27 – Демко Світлана Василівна – директор центру «Обрій»;

097 230 20 01 – Головко Наталія Олександрівна – заступник директора центру «Обрій»;

093 769 68 18 – Капуш Вікторія Володимирівна - практичний психолог

За детальною інформацією звертайтеся до КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради за адресою: смт. Чечельник, вул. Героїв Майдану, буд.31, тел. 2-11-75.