У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТАРТУЄ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 03.11.2021 10:10

Атестація педагогічних працівників – це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педагога займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

2 листопада 2021 року відбулося  засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу  освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради (голова атестаційної комісії – Любов Роєнко; секретар – Світлана Ситник).

До 20 жовтня в шести закладах загальної середньої освіти та в закладі дошкільної освіти «Веселка», які атестуються самостійно, пройшли засідання атестаційних комісій І рівня.

В 2021-2022 н.р. атестується 33 педагогічних працівники закладів загальної середньої освіти та 5 педагогічних працівники закладів дошкільної освіти.

З них 13 педагогічних педпрацівників атестуються комісією І рівня та 20 – комісією ІІ рівня.

Для прийняття відповідного рішення комісії були запропоновані для обговорення та ухвалення такі питання:

• Про затвердження графіка і плану роботи атестаційної комісії ІІ рівня.
  • Про затвердження списків педагогічних працівників та керівних кадрів закладів освіти Чечельницької селищної ради, які атестуються у 2021-2022 н.р.
  • Про розподіл обов’язків між членами комісії щодо вивчення професійної діяльності педагогічних та керівних кадрів, які атестуються.

При розгляді списків педагогів, що атестуються у 2021-2022 н.р., членами атестаційної комісії взято до уваги вимоги щодо Типового положення про атестацію педагогічних працівників та прийнято конкретні ухвали з питань, винесених на обговорення.

Голова атестаційної комісії Любов Роєнко підвела підсумки першого засідання, наголосивши на основних принципах атестації, якими необхідно керуватися в роботі атестаційній комісії ІІ рівня: відкритості та колегіальності, об’єктивності та системності оцінювання педагогічної діяльності тощо.

Секретар атестаційної комісії ІІ рівня

директор Чечельницького БДЮТ