ПІДСУМКИ ФОТОКОНКУРСУ "МОЯ УКРАЇНО"!

Дата: 05.11.2021 11:09

Відповідно плану роботи Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації та графіка проведення обласних масових заходів Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді, наказу відділу освіти, молоді та спорту від 16.09.2021 №87 «Про проведення Конкурсу робіт юних фотоаматорів  «Моя Україно!»,   та з метою розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді на базі Чечельницького БДЮТ проводився Конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" проводився протягом двох тижнів (16-30.09.21) на базі Чечельницького БДЮТ.

Фотоконкурс відбувся за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, фото із застосуванням програми Adobe Photoshop, архітектура, репортаже фото, макрофотографія, флора і фауна, позажанрове фото.

Всього на Конкурс було представлено – 61 робота з 8 ЗЗСО та Чечельницького БДЮТ, що суттєво відрізняється з минулим навчальним роком.(Було подано 38 робіт). В Конкурсі взяли участь 62 учні.

Найбільшу  кількість  робіт  преставлено  в номінації  «Пейзаж» (12 шт).

Хорошою  якістю,   змістом,  креативністю та оригінальністю  відзначаються  конкурсні  роботи  учнів Вербського ЗЗСО, Рогізківського ЗЗСО, Чечельницького ЗЗСО №2, Бритавського ЗЗСО, Каташинського ЗЗСО та Чечельницького БДЮТ.

Не  брали  участі  в  фотоконкурсі  «Моя Україно!»  Бондурівський ЗЗСО та Лузький ЗЗСО.

Роботи, які зайняли І призові місця будуть направлені на обласний етап у мінниця.