Дата: 26.11.2021 15:38

Сьогодні, 26 листопада, з робочим візитом Світлана Палісіка відвідала Державне підприємство Вінницький інститут землеустрою, в якому за участю  депутатів Верховної Ради  Лариси  Білозір та Миколи Кучера була  проведена робоча зустріч, організована  громадським об‘єднанням «Ми - Вінничани».
На даному зібранні було розглянуто ряд важливих питань:
- Інвентаризація земель ТГ;
- Інвестиційна привабливість;
- Раціональне використання  земель громади;
- Електронні земельні  торги;
- Передача водних фондів в  ТГ ;
- Відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Державним підприємством « Вінницький науково - дослідний та проєктний інститут землеустрою» , Громадським об‘єднанням  « Ми -  Вінничани» та народними депутатами України  Л. Білозір , Г.Вацаком , М.Кучером.