A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чечельницька громада
Вінницька область, Гайсинський район

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Дата: 30.11.2021 15:02
Кількість переглядів: 374

Фото без опису

Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед школярів закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної ради.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками

Російська мова та література

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Олійник Іван Андрійович

Рогізківський  ЗЗСО

Ситник Зініїда Іванівна

9

ІІ

2

Шепітко Марина Анатоліївна

Вербський ЗЗСО

Шпортюк Олена Володимирівна

11

ІІ

3

Гальчинська Марія Миколаївна

Вербський ЗЗСО

Зварищук Оксана Іванівна

9

ІІІ

 

Екологія

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Буренко Даріна Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Герасименко Алла Володимирівна

11

І

2

Тимчишен Валерія Романівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Шкіндер Тетяна Анатоліївна

10

ІІ

3

Григорович Аріна Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Шкіндер Тетяна Анатоліївна

11

ІІІ

 

Правознавство

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Якимчук Анастасія Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Козак Лариса Петрівна

9

ІІІ

2

Гуренко Руслана Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Мартинюк Тетяна Петрівна

10

ІІІ

3

Шепітко Марина Анатоліївна

Вербський ЗЗСО

Остроус Руслан Петрович

11

ІІІ

 

Математика

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Гута Анастасія Олександрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Ободянська Лілія Петрівна

7

ІІ

2

Поворознюк Віталій Юрійович

Жабокрицький ЗЗСО

Бурлака Сергій Михайлович

7

ІІІ

3

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський ЗЗСО

Лемець Леонід Леонідович

11

ІІІ

 

Англійська мова

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Бруньковський Артем Артемович

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Яговкіна Наталія Григорівна

11

І

2

Тіхтей Максим Валерійович

Чечельницький  ЗЗСО1

Господініна Людмила Олександрівна

10

І

3

Борівська Ангеліна Олегівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Качинська Тетяна Іванівна

11

ІІ

4

Химишинець Катерина Василівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Яговкіна Наталія Григорівна

10

ІІ

5

Пустова Тетяна Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Господініна Людмила Олександрівна

9

ІІ

6

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Господініна Людмила Олександрівна

9

ІІІ

7

Істратова Вікторія Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Господініна Людмила Олександрівна 

10

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трудове навчання (технології)

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Кравець Дмитро Валерійович

Вербський ЗЗСО

Зварищук Анатолій Миколайович

9

І

2

Козеренко Артем Андрійович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Скоцеляс Віталій Миколайович

10

І

3

Подольський Денис Валерійович

Вербський ЗЗСО

Зварищук Анатолій Миколайович

8

ІІ

4

Кабанюк Вадим Володимирович

Вербський ЗЗСО

Зварищук Анатолій Миколайович

9

ІІ

5

Янушкявічюс Дмитро Кястучіо

Вербський ЗЗСО

Зварищук Анатолій Миколайович

10

ІІ

6

Грицишен Владислав Олександрович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Скоцеляс Віталій Миколайович

11

ІІ

7

Шурков Андрій Андрійович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Скоцеляс Віталій Миколайович

8

ІІІ

8

Шевчук Павло Валентинович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Скоцеляс Віталій Миколайович

9

ІІІ

9

Петровський Андрій Володимирович

Вербський ЗЗСО

Зварищук Анатолій Миколайович

10

ІІІ

10

Караман Любов Миколаївна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Кравець Світлана Іванівна

10

І

11

Химич Вікторія Володимирівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Гук Ольга Сергіївна

10

ІІ

12

Темчишена Анастасія Володимирівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Гук Ольга Сергіївна

11

ІІ

13

Шпортюк Ярослава Юріївна

Вербський ЗЗСО

Химишинець Юлія Іллівна

8

ІІ

14

Коваль Дар’я Олексіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Гук Ольга Сергіївна

8

ІІІ

15

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Гук Ольга Сергіївна

9

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформатика

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Поліщук Світлана Василівна

9

ІІІ

2

Когут Вадим Олександрович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Нич Світлана Миколаївна

10

ІІІ

3

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський ЗЗСО

Лемець Леонід Леонідович

11

ІІІ

 

Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь