Урок-тренінг під гаслом "Хто попереджений - той захищений " для учнів 7 класу Чечельницького ЗЗСО №1.

Дата: 02.12.2021 08:32

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом завідувач Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Сандурська Інна Віталіївна спільно з соціальним педагогом Молоченко Вікторією Миколаївною провели урок-тренінг під гаслом "Хто попереджений - той захищений " для учнів 7 класу Чечельницького ЗЗСО №1. У класі обговорено такі питання: як поширюється ВІЛ - інфекція, які риси характеру треба в собі виховувати, щоб не стати жертвою ВІЛ – інфекції. Учні переглядали тематичні соціальні відеоролики. Також пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це проінформованість.