При комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Чечельницької селищної ради розпочав свою роботу Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Дата: 03.12.2021 15:02

З 8 червня 2021 р. при комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Чечельницької селищної ради розпочав свою роботу Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Денний центр є спеціалізованою службою підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з метою надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги, а також соціальних послуг постраждалим особам, у тому числі у випадках, коли такі особи звернулися разом із дитиною.

Основними завданнями Денного центру є :

- надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам;

- виконання програм для постраждалих осіб відповідно до типових програм для постраждалих осіб, затверджених Мінсоцполітики;

- організація та підтримка груп взаємодопомоги постраждалих осіб;

- організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб;

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві;

- інформування населення про права постраждалих осіб та соціальні послуги, які надаються Денним центром.

Денний центр надає такі соціальні послуги, як екстрене (кризове) втручання, консультування, інформування, направлення до «кризової кімнати» та притулку тощо.

Надання вищевказаних соціальних послуг здійснюється на безоплатній основі.

В Денному центрі працює завідувач Денного центру - Сандурська Інна Віталіївна.

Якщо щодо Вас вчинено домашнє насильство.....ПОДУМАЙ, РОЗКАЖИ, ЗВЕРНИСЬ, ЗАТЕЛЕФОНУЙ!

Розірвемо коло насильства разом!

Ми працюємо за адресою: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31, 2 поверх, 0977144548.