Чечельницька громада долучилась до збору гуманітарної допомоги в зону проведення ООС

Дата: 10.12.2021 09:33

Селищний голова Світлана Палісіка від імені виконавчого комітету селищної ради висловлює щиру вдячність кожному, хто відгукнувся та підтримав акцію по збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців АТО/ООС. Сьогодні, 10 грудня,  усі зібрані продукти відправили до Вінниці, де формується колона, для подальшого транспортування в зону проведення операції АТО/ООС.

«Велика вам вдячність за вашу громадянську позицію, співчуття та оперативність. Наші захисники заслуговують на повагу та підтримку, адже сім років поспіль і вдень і вночі вони стримують збройну агресію від Російської Федерації. Сподіваємось, гостинці принесуть хоч маленький передсвятковий настрій захисникам України. Вони мають відчувати нашу підтримку, тепло щирих сердець, те, що вони не самотні, що ми думаємо і переживаємо за них».