14 грудня відбувся виїзний прийом громадян на території Чечельницької селищної ради.

Дата: 14.12.2021 17:09

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян селищним головою Чечельницької ТГ та керівниками структурних підрозділів.

14 грудня відбувся виїзний прийом громадян на території Чечельницької селищної ради, а саме до Рогізківського та Білокамінського старостинських округів за участі селищного голови Палісіки С.А., головного бухгалтера селищної ради Ільніцької Л.В., директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Фаренюк Т.П.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше ремонту доріг та встановлення дитячого майданчику у с. Рогізка.

В ході виїзного прийому керівництвом громади було надано вичерпні відповіді на актуальні питання.

Наступні виїзди будуть проводитися відповідно до графіку.