Святий Миколай, ти до нас завітай!

Дата: 21.12.2021 11:12

Насичений подіями рік добігає кінцяі наступає довгоочікувана   казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити   малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

В переддень Святого Миколая в Чечельницькому БДЮТ було дуже весело та гамірно! Гарник А.А. підготувала веселий квест "Святий Миколай, ти до нас завітай!". Всі бажаючі охоче приймали участь в конкурсно-розважальній програмі. Діти розповідали вірші, дивились мультфільми, ліпили сніговика, відгадували загадки, гралися в сніжки, збирали зірки. Хореографічний гуртокх "Хвиля" (кер. Козеренко А.О.) дарували веселі та запальні танці глядачам. Завершилось наше свято солодкими подарунками.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є добро та любов.