Чечельницька громада
Вінницька область, Гайсинський район

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад продовження

Дата: 28.12.2021 16:52
Кількість переглядів: 424

Фото без опису Фото без опису

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед школярів закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної ради.

Продовжуємо вітати переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Бажаємо невичерпної енергії й творчого  натхнення до нових досягнень та подальших перемог!  Дякуємо наставникам за професіоналізм у своїй справі!

Географія

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Барська Іванна Олегівна

Бондурівський 

ЗЗСО

Барський Олег Володимирович

8

І

2

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Плевако Жанна Іванівна

9

І

3

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна

11

І

4

Шепітко Олександр Дмитрович

Вербський

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна

8

ІІ

5

Засядівко Вікторія Петрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Химич Галина Іванівна

8

ІІІ

6

Гальчинська Марія Миколаївна

Вербський

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна

9

ІІІ

7

Тимчишен Валерія Романівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Химич Галина Іванівна

10

ІІІ

8

Костенко Діана Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Химич Галина Іванівна

11

ІІІ

 

Українська мова та література

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський

ЗЗСО

Зварищук Оксана Іванівна

11

І

2

Гута Анастасія Олександрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Колобишко Олена Миколаївна

7

ІІ

3

Барська Іванна Олегівна

Бондурівський 

ЗЗСО

Барська Світлана Валеріївна

8

ІІ

4

Гута Анна Олександрівна

Поповогребельський ЗЗСО

Олійник Ніна Пилипівна

9

ІІ

5

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Лукова Ірина Володимирівна

9

ІІ

6

Істратова Вікторія Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ободянська Наталія Степанівна

10

ІІ

7

Мартьянова Анжеліка Едуардівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Лукова Ірина Володимирівна

8

ІІІ

8

Шпортюк Ярослава Юріївна

Вербський 

ЗЗСО

Зварищук Оксана Іванівна

8

ІІІ

9

Гальчинська Марія Миколаївна

Вербський 

ЗЗСО

Зварищук Оксана Іванівна

9

ІІІ

10

Пастушенко Віта Віталіївна

Поповогребельський ЗЗСО

Олійник Ніна Пилипівна

11

ІІІ

 

Історія

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський 

ЗЗСО

Остроус Руслан Петрович

11

І

2

Якимчук Анастасія Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Козак Лариса Петрівна

9

ІІІ

3

Косаківська Олександра Олександрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Козак Лариса Петрівна

10

ІІІ

 

Німецька мова

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Ліпський Євгеній Ігорович

Жабокрицький ЗЗСО

Усатюк Ганна Фадеївна

9

ІІ

 

Біологія

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Засядівко Вікторія Петрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Шкіндер Тетяна Анатоліївна

8

І

2

Ліпський Євгеній Ігорович

Жабокрицький ЗЗСО

Бендерук Тетяна Якимівна

9

І

3

Пащенко Анна Романівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Герасименко Алла Володимирівна

10

І

4

Тимчишен Валерія Романівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Шкіндер Тетяна Анатоліївна

10

І

5

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна

11

І

6

Шпортюк Ярослава Юріївна

Вербський 

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна 

8

ІІ

7

Петровський Андрій Володимирович

Вербський 

ЗЗСО

Якимчук Валентина Миколаївна

10

ІІ

8

Григорович Аріна Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Шкіндер Тетяна Анатоліївна

11

ІІ

9

Гута Анна Олександрівна

Поповогребельський ЗЗСО

Соколов Руслан Юрійович

9

ІІІ

10

Буренко Даріна Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Герасименко Алла Володимирівна

11

ІІІ

 

 

Фізика

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Мотрук Євгенія Василівна

9

ІІ

 

Інформаційні технології

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Темчишена Анастасія Володимирівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Нич Світлана Миколаївна

11

І

2

Кариченський Роман Ігорович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Нич Світлана Миколаївна

8

ІІ

3

Шевчук Павло Валентинович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Нич Світлана Миколаївна

9

ІІ

4

Істратова Вікторія Віталіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Поліщук Світлана Василівна

10

ІІ

5

Грицишен Владислав Олександрович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Нич Світлана Миколаївна

11

ІІ

6

Ковбель Олена Денисівна

Бондурівський ЗЗСО

Доцуленко Ірина Василівна

8

ІІІ

7

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Поліщук Світлана Василівна

9

ІІІ

8

Петровський Андрій Володимирович

Вербський 

ЗЗСО

Лемець Леонід Леонідович

10

ІІІ

9

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський 

ЗЗСО

Лемець Леонід Леонідович

11

ІІІ

 

Хімія

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Клас

Місце

1

Колісник Софія Сергіївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ставнича Олена Дмитрівна

9

ІІ

2

Лемець Ірина Леонідівна

Вербський 

ЗЗСО

Горбенко Валентина Дмитрівна

11

ІІ

3

Гута Анастасія Олександрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 2

Козеренко Світлана Дмитрівна

7

ІІІ

4

Мураховський Ярослав Андрійович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ставнича Олена Дмитрівна

8

ІІІ

5

Чернієвський Олександр Андрійович

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ставнича Олена Дмитрівна

10

ІІІ

6

Дзиговська Надія Андріївна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ставнича Олена Дмитрівна

11

ІІІ

 

Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь