Кам’янець-Подільський державний інститут запрошує на навчання осіб з інвалідністю

Дата: 29.12.2021 14:48

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.

Заклад здійснює підготовку на основі базової загальної середньої освіти (9 класів), повної загальної середньої освіти (11класів), диплому кваліфікованого робітника за спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»
- «Економіка»
- «Економічна кібернетика»
- «Комп’ютерні науки»
- «Фінанси, банківська справа та страхування»
- «Соціальна робота»
- «Психологія»

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Навчання здійснюється на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю I-III груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога).

Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, є перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись особам з числа маломобільної групи населення.