Підсумки фотоконкурсу "Природа через об’єктив"

Дата: 30.12.2021 15:22

Підсумки фотоконкурсу "Природа через об’єктив"

Підведено підсумки фотоконкурсу "Природа через об’єктив", що об’єднав навколо себе багато талановитих людей, які не тільки люблять природу, але й хочуть показати іншим найкрасивіші, улюблені, яскраві, оптимістичні моменти, що відображені на їхніх світлинах.

На конкурс було надіслано 155 світлин від 61 людини. Віковий діапазон учасників конкурсу від 6 до 60 років. Його тематика була розкрита у трьох номінаціях: «Пейзаж» представили 79 робіт, «Гриби» - 20, «Домашні улюбленці» - 56.

Нехай для створення цих фото була витрачена лише мить – але ви свідомо споглядали і фіксували явища природи, вибирали потрібну тематику. І результати – дуже достойні!

Номінація «Пейзаж»:

І місце – «Затишшя перед бурею», автор Кравінська Анастасія, Хоменківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Джуринської сільської ради Жмеринського району;

ІІ місце – «Тростянець вечірній», автор Олійник Андрій, Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – «Захід сонця», автор Вельган Анастасія, селище Чечельник.

Номінація «Гриби»:

І місце – «Поганка в тренді», автор Шабельник Лариса, селище Чечельник;

ІІ місце – «Велетень» автор Токарчук Володимир, селище Чечельник;

ІІІ місце – «Моя сім’я» автор Кухарець Валерій, селище Чечельник.

Номінація «Домашні улюбленці»:

І місце – «Струни серця» автор Білик Марина, Верхівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Ободівської ТГ;

ІІ місце – «Сім’я» автор Білоус Олег, с. Білий Камінь, Чечельницької ТГ;

ІІІ місце – «Коли життя вдалося» автор Петришина Валерія, Флоринський ЗЗСО І-ІІІ ст. Бершадської ТГ.

Всі ваші роботи вражають незвичними ракурсами, дивовижними постановками та відображають насиченість палітри усіх кольорів, що тільки існують в природі.

Але на цьому сюрпризи не закінчуються. З нового 2022 року ви зможете проголосувати за найбільш вдалий кадр з номінації «Пейзаж» в онлайн режимі та вибрати переможця у категорії «Глядацькі симпатії».

Ми дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців.