Ноутбук кожному вчителю

Дата: 27.01.2022 15:52

Пандемія, яка триває у світі вже другий рік, внесла суттєві корективи практично у кожну галузь нашого життя, не оминувши й освітній процес. У минулому році більшість часу школярі змушені були навчатись дистанційно. Відповідно, як учні, так і вчителі, повинні були швидко переорієнтуватися на новий формат навчання з використанням інноваційних технологій. Проте не у всіх педагогів була можливість використовувати необхідне обладнання для якісного проведення уроків. Тому для часткового вирішення цієї проблеми та з метою підвищення якості дистанційного навчання, Чечельницька селищна територіальна громада приєдналася до загальнонаціональної програми «Ноутбук кожному вчителю».

За рахунок освітньої субвенції та коштів бюджету Чечельницької селищної ради у сумі 114 228 тис. грн (на умовах співфінансування) придбано 57 ноутбуків для 4 закладів загальної середньої освіти:

· Чечельницький ЗЗСО № 1 – 23 ноутбуки;

· Чечельницький ЗЗСО № 2 – 16 ноутбуків;

· Вербський ЗЗСО – 15 ноутбуків;

· Рогізківський ЗЗСО – 3 ноутбуки.

Закуплені ноутбуки – сучасні, з веб-камерою, потужним процесором та можливістю приєднання до інтернету.

17 січня 2022 року головою селищної ради Світланою ПАЛІСІКОЮ вручено закладам загальної середньої освіти придбані ноутбуки.