Нові можливості школи  у спроможній громаді

Дата: 27.01.2022 16:06

Створення освітнього простору, сприятливого для успішного навчання, повноцінного особистісного розвитку здобувачів освіти та інших учасників освітнього процесу є нагальною потребою часу. Це одна з ключових умов реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

«Ми прагнемо зробити все можливе, щоб створити сучасний освітній простір», - акцентує увагу голова Чечельницької селищної територіальної громади Світлана ПАЛІСІКА.

У 2021 році на зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Чечельницької селищної територіальної громади задіяні кошти у сумі 2 330600 грн.:

Вербський ЗЗСО:

· придбано 15 столів та 60 стільців для шкільної їдальні;

· для кухні придбано електричну овочерізку, морозильну камеру, плиту електричну, електром’ясорубку, електросковороду, посуд ( тарілки для першого та другого блюда, чашки, кастрюлі);

· для проведення інтернету по класах придбано необхідні матеріали на суму 5295 грн.;

· для першого класу - парти, дошку, ноутбук та фабрику друку, дидактичний матеріал.

Поповогребельський ЗЗСО: на суму 48 тис. придбано меблі - це парти та стільці для НУШ, столи для вчителів, у кабінет директора, холодильник у харчоблок.

Рогізківський ЗЗСО:

· парти, стільці для НУШ;

· ноутбук для НУШ;

· ноутбуки;

· холодильник;

· обладнання для розповсюдження мережі

Інтернет по закладу на суму 5 тис. грн.

Чечельницький ЗЗСО № 2:

· для 1 класу - комплект (стіл учнівський 1-місний, стілець 1-місний) 28 шт. на суму 39 144 грн.

· для облаштування шкільної їдальні:

· холодильник з морозильною камерою на суму 12 000 грн;

· стільці кухонні (80 шт.) на суму 19 200 грн;

· кухонний стіл (20 шт.) на суму 30 000 грн;

· спортивний інвентар на суму 6900 грн.

Чечельницький ЗЗСО № 1:

· стільці для їдальні – 100 шт.;

· комплект учнівський стільці + парти – 34 комплекти;

· басейн для ресурсної кімнати;

· машина для миття посуду;

· овочерізка;

· комплект мультимедійного обладнання;

· ноутбуки – 23 шт.;

· обладнання для кабінету фізики;

· обладнання для кабінету біології .

У 1-ші класи НУШ усіх ЗЗСО придбано парти, дошки, ноутбуки та фабрики друку, дидактичний матеріал.

Забезпечено єдиний інформаційний простір у 6 закладах загальної середньої освіти (кожен клас має доступ до інтернету).

Це ще не все матеріально-технічне забезпечення, яке поступає сьогодні у заклади загальної середньої освіти.

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді наші діти будуть рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні.