Громада в безпеці!

Дата: 03.02.2022 17:22

Сьогодні, 03.02.2022р  поліцейський офіцер Чечельницькоі селищної територіальної громади отримав новий службовий автомобіль марки «Renault Duster».

Транспортний засіб укомплектований всім, що може знадобитися працівнику поліції в процесі роботи.

Ініціативу реалізували у рамках пілотного проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Ключі від автівки для офіцера та нашої громади вручили Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов,  депутат Верховної Ради України  Ірина Борзова та начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко.

Цей проєкт передбачає появу «шерифа»,  який, на відміну від дільничного інспектора ,  80–90%  робочого часу буде перебувати у громаді,  житиме в ній , знатиме місцевих мешканців і їхні проблеми та буде надавати якісні поліцейські послуги.

Поліцейський офіцер сьогодні має доволі широкі повноваження – він виконуватиме функції дільничного ,  буде працювати із соціально - незахищеними категоріями населення, матиме можливість проводити бесіди з дітьми у школах ,разом з тим, ще й контролюватиме безпеку дорожнього руху.

Сучасний транспортний засіб дозволить офіцеру оперативніше реагувати на запити та виклики , та сприятиме високому рівню виконання завдань.

Відтак мешканці нашої громади , будуть відчувати себе максимально комфортно та захищено.