Урочисте підняття олімпійського прапора
У п'ятницю, 4 лютого, в китайській столиці Пекіні розпочнуться зимові Олімпійські ігри-2022. Традиційно перед стартом змагань запланована урочиста церемонія відкриття Олімпіади. І наша Чечельницька громада теж не стоїть осторонь.
Сьогодні ми зібралися, щоб підтримати наших спортсменів, які протягом п’яти років виборювали право представляти Україну на головних спортивних змаганнях світу. На Олімпійських іграх-2022 Україну представлять 45 спортсменів у 12 видах спорту. Вони багато працювали і, ми переконані, зможуть показати високі результати! Головне – вірте в себе!
Чечельниччани і вся країна будуть вболівати і тримати кулаки за нові перемоги українських спортсменів. У Китаї обов’язково засяють яскраві українські зірки. Чечельниччани вірять, що олімпійці подарують нам те, що дорожче від золота, срібла й бронзи, – це емоції від перемоги, гордість бути українцями, щастя бути українцями, миті, які залишаються назавжди у нашому великому, понад 40-мільйонному сімейному альбомі.
Давайте поповнимо цей альбом новими перемогами на олімпійській арені. Ми у вас віримо, ми за в нас вболіваємо і чекаємо золото в Україні. А наше золото - це всі українці у Пекіні .
Почесне право підняття Олімпійського прапора над Чечельниччиною отримали вихованки ДЮСШ (директор Господінін В.О.) секції волейболу ( тренер П.П. Стащенко), які зайняли призове ІІ місце в міжобласних змаганнях : Білошкурська Вероніка, Герасименко Аліна, Коваль Юлія та Гута Анастасія.
Вище, швидше, сильніше! Слава Україні!