За сприяння Гайсинської окружної прокуратури майно вартістю понад 1 мільйон гривень повернуто в державну власність

Дата: 15.02.2022 11:37

За сприяння Гайсинської окружної прокуратури майно вартістю понад 1 мільйон гривень повернуто в державну власність

Всупереч вимогами законодавства щодо приватизації державного майна, частина приміщень, які перебували в оперативному управлінні Чечельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, незаконно безоплатно вибули на підставі рішення органу місцевого самоврядування без відповідного погодження Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Фонду державного майна України.

З метою захисту порушених інтересів держави прокуратурою підготовлено та подано до суду позовну заяву. Рішенням Чечельницького районного суду Вінницької області позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі – визнано незаконним та скасовано рішення виконавчого комітету Вербської сільської ради, яким передано безоплатно у власність громадян державне майно та витребувано на користь держави нерухоме майно площею 100 м. кв.

На виконання рішення суду державним реєстратором виключено записи про незаконно набуте право приватної власності у зв’язку із скасуванням рішення виконавчого комітету сільської ради, та право державної власності на вищевказане приміщення зареєстровано за державою в особі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Вартість державного майна складає 1 млн. 120 тис. грн.

Прокурор Бершадського відділу

Гайсинської окружної прокуратури                            Ганна КРУКОВСЬКА