Дата: 16.02.2022 16:47

16 лютого відбулося спільне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради та Колегії обласної державної адміністрації щодо завдань органів місцевого самоврядування області під час виконання положень Закону України «Про основи національного спротиву».

У засіданні взяли участь члени Координаційної ради – голови районних, сільські, селищні та міські голови, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій, представники військових частин і батальйонів Вінницької області та керівництво правоохоронних органів.

Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради зазначив:

Виклики, які сьогодні стоять перед Україною, можна подолати лише об’єднавшись.

Наш народ, наші воїни, які захищають Україну, згуртувалися перед російською загрозою.

Згуртованості та злагодженості дій зараз особливо потребує наша країна. Лише сильна всередині Україна буде сильною зовні.

Завдяки згуртованості громад тероборона Вінниччини отримує додаткові ресурси.