Відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Дата: 18.02.2022 14:23

Горить свіча і пам'яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса-

Героїв Україна пам'ятає.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події 2014 року не могли залишити байдужими жителів Чечельницької громади.

18 лютого 2022 року, відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід підготували працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Чечельницької селищної ради.

На заході були присутні голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка, працівники комунальних закладів, відділів, структурних підрозділів Чечельницької селищної ради, громадськість.

Хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учасники зібрання поклали квіти в пам’ять про усіх, хто загинув на Майдані.

Ми щиро вдячні Героям, світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою. Їх вчинки не будуть забуті ніколи. Країна змінилася. Настала нова історична віха. Це віха, що направляє Україну в цивілізаційне русло. У нову історію.