Звернення селищного голови Світлани Палісіки до мешканців Чечельницької громади!

Дата: 05.03.2022 18:15

Шановні жителі громади!

В соціальних мережах проводиться обговорення з приводу переселенців. Ставлю до вашого відома, що Чечельницька селищна рада тримає це питання під контролем: по школам і садочкам розгорнуті пункти тимчасового перебування переселенців і не потрібно іх розміщувати по сім‘ям, не робіть проживання в громаді небезпечним, адже в такий час під янгольським лицем постраждалого може маскуватись диверсант і неважливо, що збоку сім‘я. Всі переселенці на обліку, у них перевіряються документи, надається відповідна допомога, повторюю, все під контролем, адже сьогодні в такий час своєю благодійністю ми можемо як допомогти так і нашкодити жителям громади. Лише тих людей, яких дійсно ви знаєте, можете запросити у житловий квартал, але повідомити про них потрібно в селищну раду.

З повагою, селищний голова                                               Світлана ПАЛІСІКА