До уваги отримувачів соціальної допомоги Cектор праці соціального захисту та охорони здоров`я населення Чечельницької селищної ради повідомляє!

Дата: 11.03.2022 08:59

На період воєнного стану не потрібно звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для продовження виплати державної соціальної допомоги.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 07 березня 2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану», якою встановив, що державна соціальна допомога, яка була призначена раніше, продовжується на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування і виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для таких категорій осіб :

-малозабезпечені сім’ї,

-одинокі матері;

-діти, над якими встановлено опіку чи піклування;

-діти, хворі на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність, щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, -діти, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;

-внутрішньо переміщені особи для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

-непрацюючі особи, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату.

Після припинення чи скасування воєнного стану одержувачам державної соціальної допомоги необхідно протягом одного місяця оновити документи, необхідні для того, щоб продовжувати отримувати допомогу.

Гуртуймося! Все буде Україна!