УВАГА! ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ЩОДО БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ`ЯЗАНИХ!

Дата: 11.03.2022 09:37

У зв’язку із змінами постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218, та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» керівникам підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва необхідно ПОВТОРНО подати документи на бронювання військовозобов’язаних по оновленій процедурі!

З метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

1. Лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою.

2. Пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel.

Форми за посиланням   https://cutt.ly/MAAZq0Z

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі:

• Рік.
  • Місяць.
  • Число (коли подаються пропозиції).
  • Скорочене найменування організації.
  • Кількість працівників що подаються для бронювання.

Наприклад:

• 2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf
  • 2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Усі ці заходи вживаються для своєчасного проведення посівної компанії, гарантування стабільного виробництва с/г продукції та продовольства, які потрібні для забезпечення потреб Збройних Сил України й українського населення.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83.