Сумуємо і співчуваємо

Дата: 16.03.2022 18:30

Зупинилися серця патріотів, воїнів, захисників рідної земліСвоє життя вони присвятили служінню України, були професіоналами військової справи.

Відділ освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради та освітяни громади висловлюють найщиріші співчуття економісту-бухгалтеру І категорії централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Бондарець Олені Володимирівні та вчительці початкових класів Лузького ЗЗСО Дорчинець Олені Михайлівні з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка Віктора БОНДАРЦЯ та сина Костянтина ДОРЧИНЦЯ.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Вічна память Героям