17 березня 2022 року - 78-а річниця визволення Чечельника від нацистських загарбників.

Дата: 17.03.2022 15:19

Біля 5–ти тисяч чечельниччан не повернулись із кривавих доріг війни, 23 уродженця загинули в битвах з ворогом у партизанських загонах, 69 підпільників та мирних жителів страчені карателями, понад 500 чоловік замучені в єврейських гетто.

78 років у нашому краї панував мир і звитяжна праця.

Мужність, відвагу, терпіння, волю, які виявили воїни, ті величезні жертви, незабутні втрати, що причинила нам війна, забути неможливо, як неможливо і забути тих, хто і зараз проливає свою кров у ріднім краї.

І нині гинуть наші побратими, захищаючи рідну Україну. Тож сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав і віддає своє життя за свободу нашої держави!

І закликаємо не зрадити подвигу.

Жити й працювати для нашої великої неньки- України!

До цієї героїчної дати бібліотекарями презентовано виставку « Звитяжці Чечельниччини.»

Ми, плачемо та низько схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків- захисників - Бондарця Віктора Вікторовича та Дорчинця Костянтина Михайловича. Країна ніколи не пробачить жодної краплі крові НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Земля пухом та Вічна пам’ять Героям.

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!!!