Відновлюється робота контролерів енергонагляду та електромонтерів

Дата: 18.03.2022 16:25

СО «Гайсинські ЕМ» Чечельницька дільниця повідомляє,  що для налагодження безперебійної роботи електромереж Чечельницької та Ольгопільської територіальних громад, надання послуг з розподілу електричної енергії у військовий час відновлюється робота контролерів енергонагляду та електромонтерів в побутовому секторі (в усіх населених пунктах).
        Проведення технічного огляду приладу обліку, його заміни у разі необхідності та контрольного зняття показів контролером та електромонтерами СО «Гайсинські ЕМ» Чечельницької дільниці.
         Сервіси передачі даних: колл-центр, а також додатки для телефонів (Viber, Telegram та інше), офіційний сайт для передачі показів спожитої електроенергії та персональний сайт споживача будуть працювати в звичайному режимі.
       Також проводитимуться планові роботи технічних підрозділів ( технічне обслуговування підстанцій, розчистках трас ліній електропостачання). Всі планові роботи проводитимуться без знеструмлення споживачі, за винятком аварійних робіт.