Розпочався благоустрій в громаді

Дата: 25.03.2022 15:13

Весна вже пробудила природу, а значить настав час активно взятися за благоустрій. Кожен бажає бачити наше славне селище охайним і привабливим, де узбіччя вулиць не захаращені різним непотребом та обрізаним гіллям дерев. Тому за дорученням голови Чечельницької селищної ради Світлани Палісіки розпочалась активна робота по благоустрою громади.

В Чечельнику працює комунальна установа «Добробут». Селище прибирають, розчищають кладовища та вивозять сміття.

Багато жителів громади вивозить та розміщує свої тверді побутові відходи на території сміттєзвалища. Однак більшість викидає сміття та інший непотріб при самому заїзді на сміттєзвалище. Через такі безвідповідальні дії дані відходи часто заважають проїзду наступних машин після них. Тому просимо всіх, хто вивозить сміття власними автівками, завозити і залишати його на дальній площадці сміттєзвалища.

Щоб змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків.

Любіть свою громаду! Поважайте тих, хто робить селище чистішим!

Давайте разом будемо підтримувати порядок на вулицях і у дворах нашої громади!

Зробимо наш спільний дім красивим та комфортним!