Участь працівників КЗ «ЦНСП» Чечельницької селищної ради у вебінарі.

Дата: 08.04.2022 14:26

7 квітня поточного року працівники КЗ «ЦНСП» Чечельницької селищної ради взяли участь у вебінарі, який проводив Вінницький обласний центр соціальних служб за участі практичних психологів, зокрема за участі практичного психолога Херсонського обласного центру соціальних служб.

Тема вебінару: «Надання першої психологічної допомоги. Протокол стабілізації для попередження розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР)».

Подібні навчання потрібні для надання професійної підтримки тим, хто її потребує в умовах воєнного стану.