Відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах…

Дата: 16.05.2022 09:05

12 та 13 травня поточного року начальник відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями КЗ «ЦНСП» Чечельницької селищної ради Катерина Лисенко, фахівець із соціальної роботи Людмила Козинська по зоні обслуговування смт. Чечельник спільно з інспектором ювенальної превенції Віталієм Фельдманом відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ї, до яких повернулись діти, які цілодобово перебували у закладах інституційного догляду та виховання.

В ході роботи були перевірені умови проживання дітей, наявність одягу, відповідно до віку та сезону, забезпечення

продуктами харчування та з’ясовано, що базові потреби дітей задоволені, санітарно-гігієнічні норми переважно дотримуються, наявний запас харчових продуктів.

Надано рекомендації батькам щодо виховання дітей (пам’ятка) та проінформовано про можливість отримання у телефонному режимі психологічної допомоги від практичних психологів Вінницького ОЦСС.