«ВСЕ НАЙКРАЩЕ – НАШИМ ДІТЯМ»

Дата: 02.06.2022 10:30

В перший день літа в усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей, адже діти – це наше майбутнє, наш сенс життя. Майбутнє дітей сьогодні залежить від нас, дорослих, а вже завтра, наше майбутнє буде залежати від наших діток. Нині , як ніколи, дітки нашої неньки України потребують нашого захисту.

Сьогодні в стінах Чечельницького Будинку дитячої та юнацької творчості було неймовірно гамірно та весело.

У рамках Міжнародного Дня захисту дітей в Чечельницькому БДЮТ був проведений фоточелендж «Щасливе дитинство». Найкращі роботи гуртківців були представлені на арт-галереї «Творчий калейдоскоп»

Сьогоднішнє свято розпочалося із привітання діток директором Чечельницького БДЮТ Ситник С.М. На свято були запрошені фахівець з профорієнтації Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Овчар А.П., спеціаліст ІІ категорії відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради Морозов О.О., який також привітав діток зі святом та нагородив грамотами переможців відбіркових етапів та обласних конкурсів. Наші переможці отримали ще й солодкі подарунки від керівників гуртків.

Сьогодні, у зв’язку з військовими діями на території нашого селища проживають дітки, які були вимушені залишити свої домівки. Протягом трьох місяців вони відвідували наш заклад, педагоги Чечельницького БДЮТ проводили для них різноманітні майстер-класи. Серед наших «нових» діток виявилися справжні зірочки – це Каміла і Лєра БЕРДИНСЬКИХ. Ці маленькі гімнастки сьогодні презентували свої надбання, А Лєра виступила з показовим виступом перед нашими гуртківцями.

Після нагородження всі запрошені діти працювали по локаціях, які підготували та проводили для них наші керівники гуртків:

- Творча «Солодка майстерня» (Гарник А.А.);

- Аквагрим «З Україною в серці» (Ярославська Т.П.);

- Фотолокація «Привіт, літечко!» (Михайленко Т.В.);

- Малюнок на асфальті «Моя майбутня професія в мирній Україні»(Овчар А.П.);

- Флешмоб «Все буде Україна» (Михайленко Т.П.)

- Шашковий турнір (Ткач В.В.).

Головним режисером та фотооператором нашого дійства була заступник директора з НВР Токарчук О.І.

Усі педагогічні працівники Чечельницького БДЮТ щиро вітають наших творчих, перспективних, креативних, невгамовних вихованців з їх дитячим святом. Нехай кожна мить вашого дитинства буде наповнена щастям, радістю, любов’ю та чудесами.

Ніколи не сумуйте, вірте в свої мрії, радуйте батьків та дивуйте цей світ!

Світлана СИТНИК, директор Чечельницького БДЮТ