На соціальній платформі "єДопомога" з 1 червня можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій.

Дата: 03.06.2022 14:10

Центр Надання Адміністративних Послуг (ЦНАП), інформує!

На соціальній платформі "єДопомога" з 1 червня можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій.

3 1 червня 2022 року люди, які перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі “єДопомога” заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій”.

Які документи та дані знадобляться для заповнення заявки?

Збір даних передбачає надання вами відомостей про себе та членів сім’ї (дітей та недієздатних осіб), а саме:

- ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;

ІПН (РНОКПП)

Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;

- Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;

- Ваш номер телефону;

IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок). Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку банку, де відкритий банківський рахунок людини.

Дані, які людина вказує у заявці, верифікуються на основі даних з державних реєстрів. Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Більше інформації за посиланням  https://edopomoga.gov.ua/