Cучасна бібліотека – це заклад, де вирує життя !

Дата: 08.06.2022 18:03

Cучасна бібліотека – це заклад, де вирує життя !

Гральний простір дитячої кімнати бібліотеки обладнаний спеціальними меблями, заповнений іграшками, розважальним приладдям, дитячими книжками. Малеча знайомиться з ігровою кімнатою та іграшками, які тут «живуть».

Це все чекає на дітей у книгозбірні!

Приємно, що наші читачі займаються волонтерською діяльністю. Вони приносять у бібліотеку книги та іграшки, щоб подарувати їх діткам!

Колектив бібліотеки  запрошує  всіх небайдужих приєднатися до акції, так необхідної діткам!

Надіємось, що ваші дітки вже виросли, а іграшки сумують за дитячими рученятами, дайте їм друге життя - принесіть їх в бібліотеку, вони радо будуть зустрічати кожного нашого читача!