Туристичний квест «Бувалі туристи»

Дата: 09.06.2022 15:24

8 червня в НПП «Кармелюкове Поділля» відбувся туристичний квест «Бувалі туристи», підготовлений працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи, під час якого діти відправилися в імпровізований туристичний похід.

У квесті було поєднано цікаве з корисним. Його учасники протягом кількох годин виконували різноманітні завдання: збирали наплічник туриста, за природними прикметами визначали погоду, практикувалися в розкладанні намету, розпалювали багаття за всіма правилами, приймали участь у вікторині «Справжній ватажок», розгадували туристичні загадки, стрибали у мішках, рухалися по купинах, розрізняли їстівні та отруйні ягоди та проходили лабіринт. Завдяки цим змаганням кожен з учасників зміг випробувати свої сили, продемонструвати вміння та навички, набути нового корисного досвіду.

Каша є обов’язковим елементом туристичних походів, тому і ми завершили свій умовний похід приготуванням та частуванням каші.

Цікавий і насичений день пройшов для дітей дуже швидко.