Заочна обласна природоохоронна акція "Прикрасимо дім в якому ми живемо"

Дата: 13.06.2022 08:44

На заочну обласну природоохоронну акцію «Прикрасимо дім в якому ми живемо» були подані звітні матеріали про пророблену роботу екологічного спрямування Чечельницького будинку дитячої та юнацької творчості . Організатором акції є Вінницька обласна станція юних натуралістів.

«Від екології природи до екології душі» – екологічний проект, основною метою якого є виховання в дітей розуміння сучасних проблем довкілля й усвідомлення їх актуальності для своєї країни, рідного краю, всього людства, а також розвиток особистої відповідальності за стан довкілля на національному і глобальному рівнях, залучення школярів, педагогічний та технічний колективи, громадськість до облаштування та прибирання прилеглих територій свого навчального закладу, селища, парків, річок, придорожніх смуг.

P.s: Приємно, коли наша робота оцінена! Дякуємо за акцію, яка так необхідна вчора, сьогодні і взавтра! Бажаю усім здоров`я та мирного неба!