День Друзів в Чечельницькому БДЮТ

Дата: 13.06.2022 08:52

9 червня відзначається Міжнародний день друзів. Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Напевно, у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях. Таку людину обов’язково слід привітати з цим святом, щоб висловити найтепліші почуття та подяку.

З нагоди Міжнародного дня друзів педагоги Чечельницького БДЮТ провели розважальну програму для дітей Чечельницької громади та внутрішньо переміщених. День видався насиченим: співали, танцювали, стрибали, веселились, а коли втомились - пішли на пікнік!

З ДНЕМ ДРУЗІВ, ДОРОГІ ДРУЗІ !!!

Будьте справжніми, щирими, відданими!!!