Дата: 21.06.2022 20:24

Прийнято у другому читанні Законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів" №5650!

За таке рішення проголосували — 273 депутати!

Цей законопроект запроваджує механізми збереження самосійних лісів, заходи стимуляції розвитку лісорозведення, збереження степів та лук, нові підходи до консервації земель. Ним передбачаються зміни в Лісовий та Земельний Кодекси, низку інших законів.

Зокрема запроваджується спрощення процедура переводу самосійних лісів за бажанням власника в категорію земель лісового фонду, спрощується процедура створення нових лісів на сільськогосподарських землях, спрощується процедура створення комунальних лісгоспів. Це не тільки допоможе реалізувати програму Президента України "Зелена країна", але й збереже для наших нащадків природу України.

Сьогодні, коли вирішується питання надання Україні кандидата в члени ЄС, цим рішенням ми ще раз продемонстрували нашу прихильність європейським цінностям, серед яких, безумовно, одне з перших місць займає охорона довкілля.

#Екокомітет #yuliiaovchynnykova #ВерховнаРадаУкраїни