Цифрова грамотність під час повномасштабної війни

Дата: 01.07.2022 15:37

Зараз росія продовжує поширювати величезну кількість дезінформації, фейків і маніпуляцій. Їхня мета — деморалізувати українців та дискредитувати ЗСУ. Щоб завадити планам агресора, Мінцифра продовжує боротьбу на інформаційному фронті. Ми не лише залучаємо людей до спільної боротьби, а й навчаємо українців протистояти російській брехні.

Закликаємо навчатися на оновленій платформі Дія.Цифрова освіта. На головній сторінці додана можливість пошуку по всьому сайту, оновлена сторінка реєстрації, покращена механіка запитань у національному тесті на цифрову грамотність та запроваджені інші вдосконалення.

??Платформа Дія.Цифрова освіта:

Це можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів

На платформі понад 75 освітніх серіалів із цифрової грамотності для юристів, вчителів, медиків, журналістів, держслужбовців, школярів тощо

На платформі вже навчаються понад 1,3 млн українців

Це можливість навчатися та розвиватися, навіть під час війни, а також залишатися стійкими до ворожих інформаційних кампаній https://osvita.diia.gov.ua

Дякуємо стратегічному партнеру — швейцарсько-українській Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа — за можливість допомогти українцям у навчанні цифрових навичок.