Нарада керівників Закладів Дошкільної Освіти

Дата: 07.07.2022 11:09

В  он-лайн режимі 05 липня 2022 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної  освіти Чечельницької селищної  ради, на якій були розглянуті актуальні питання щодо підготовки закладів освіти в умовах воєнного стану до нового 2022-2023 навчального року та майбутнього опалювального сезону.

Зокрема, у виступах йшлося про  запровадження дистанційного навчання, організація роботи щодо облаштування укриттів.

Значна увага була приділена обговоренню пропозицій щодо організації освітнього процесу.

З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах дошкільної освіти та збереження життя і здоров’я дітей, керівникам доручено розробити безпекову модель організації проведення навчання в новому навчальному році.

Були опрацьовані методичні рекомендації впровадження професійного стандарту керівника( директора) закладу дошкільної освіти.

Керівники закладів дошкільної освіти здійснили звітування перед педагогічними колективами, батьківськими комітетами, радами закладів освіти. Річні звіти про діяльність закладів освіти розміщені у розділі «Прозорість та відкритість» на вебсайтах закладів дошкільної освіти.

07 липня пройшло навчання для директорів КЗДО щодо впровадження дистанційного навчання в закладах дошкільної освіти Чечельницької селищної ради.

Бажаємо всім миру, здоров’я, успіхів і плідної співпраці!